Gizlilik Bildirimi

SK Chase, dünya çapında lüks oteller için eksiksiz bir kupon çözümü sağlar. Toplanan tüm kişisel verilerin, bireyleri güçlendirecek şekilde etik, doğru ve özel bir şekilde korunmasını ve işlenmesini sağlıyoruz.

Veri

Toplanan tüm kişisel cihaz, şifrelenecek şekilde, doğru ve özel bir şekilde korunmasını ve işlenmesini sağlar.  SK Chase, aşağıdakileri içeren talep edilen hizmetleri sağlamak için kişisel verilerinizi işleyecektir; kupon siparişlerini işleme, ödemeleri işleme, kupon siparişlerini karşılama ve müşteri desteği sağlama.

f agreed by yourself, (insert client) will have access to your personal data for hotel marketing purposes. 

SK Chase, verilerinizi bu hizmetleri sağlamak için gerekli olduğu sürece (müşteri ekleyin) adına saklayacaktır.

Lütfen buna da göz atın (müşteri ekle) Gizlilik Politikası.

Partiler

SK Chase ikisiyle yakın çalışır 3rd parti partnerler; JEM Marketing posta siparişlerini basan ve gönderen ve E bölgesi Etkileşimli ek müşteri hizmetleri desteği sağlayan. Her ikiside 3rd Taraf ortaklar, verilerinizin güvenliğini garanti altına almak için ilgili güvenlik süreçlerine sahiptir.  Bu veriler başka hiçbir amaçla kullanılmayacaktır.

Güvenlik

SK Chase, tuttuğumuz tüm verilerin güvenliğini sağlamayı taahhüt eder ve kişisel verilerinizi korumak için ilgili teknolojik ve yönetimsel süreçlere sahiptir.

Kayıtlara Erişim

Tuttuğumuz verilerin bir kopyasını talep etme hakkına sahipsiniz, eğer bunun bir kopyasını isterseniz lütfen bunu yazılı olarak şuraya yazınız:

SK Chase
31 Palmerston Yeri
Edinburgh
EH12 5AP

enquiries@skchase.com

Siparişiniz

{{ item.name }}
{{ item.items.length }}
{{ formatPrice(item.quotedPrice.currency, getNonDiscountPrice(item)) }} {{ formatPrice(item.quotedPrice.currency, item.quotedPrice.amount) }}
{{invalidPromoCodeMessage}}
{{promoCode}}
Promosyon mevcut öğeler için geçerli değil
Toplam: {{formatPrice(currencyCode, totalPrice.amount)}}

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×