Mevcut SSSlar

İster bir hediye çeki satın almayı düşünüyor olun, ister halihazırda satın almış olun, bazen sorulan soruların cevaplarını özetledik. Eğer aradığınız bilgiyi bulamadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin (90 212) 275 8888 or slib@shangri-la.com.

Hangi teslimat seçeneğini seçmeliyim?

İngiltere'den sipariş veren müşteriler için aşağıdaki posta seçenekleri mevcuttur:

Birleşik Krallık 1. sınıf teslimat - Royal Mail Birleşik Krallık 1. sınıf teslimat hizmeti

Ardından kuponun Royal Mail ile teslim edilmesi için 5 iş gününü bekleyin.

(Lütfen unutmayın, Birleşik Krallık Birinci Sınıf gönderisi yukarıdaki zaman diliminlerinde teslimatı garanti etmez ve kaybolursa izlenemez.)

Birleşik Krallık Özel teslimat - standart Royal Mail Birleşik Krallık Özel teslimat

Bu, Royal Mail tarafından takip edilecek ve alıcının imzasını gerektirecek.

Özel teslimat, kuponların bir sonraki iş günü saat 13:00 ' e kadar olmasını garanti eder (hafta sonları değil).

Lütfen sizin, (veya alıcının) teslimat için imza atmaya hazır olduğundan emin olun, aksi takdirde teslimat için tasnif ofisine iade edilir. Cuma günü öğlen 12'den önde sipariş verirseniz, Royal Mail'in Cumartesi günü teslimatı garanti etmeyeceğini, ancak Pazartesi gününe kadar teslimatı garanti edeceğini lütfen unutmayın.

Önemli:

Lütfen en yoğun posta saatlerinde teslimat için yedi gün bekleyin.

İngiltere'deki resmi tatillerde ve hafta sonlarında gönderi veya teslimat yapılmamaktadır

Lütfen teslimatın Royal Mail ile yapıldığını ve bu nedenle posta sisteminden kaynaklanan gecikmelerden sorumlu tutulamayacağımızı unutmayın.

Havayoluile - standart Royal Mail Airmail Ulaştırma Bu, herhangi bir yurtdışı hediye çeki siparişi için seçilmelidir.

İçin Uluslararası İmzalandı - standart Royal Mail Denizaşırı ulaştırma. Birleşik Krallık'ta olduğu gibi Özel teslimatta olduğu gibi teslimat kaydedilir ve teslimatta imza gereklidir.

Airmail teslimatıyla birlikte Uluslararası İmzalı kullanıyorsanız, Royal Mail'in hedef süresi Batı Avrupa'ya beş iş günü, Doğu Avrupa için altı iş günü ve dünyanın geri kalanı için yedi iş günüdür. Surface posta yoluyla , Batı Avrupa için iki hafta, Doğu Avrupa için dört hafta ve başka yerlerde sekiz haftaya kadar sürebilir.

Öğeniz teslim edilmediyse, kaybolduğunu düşünmeden önce lütfen gönderdikten sonra 25 günde kadar bekleyin. Bunun nedeni eşyanızın gümrükte tutulmuş olabileceği veya herhangi bir nedenle teslim edilemeyeceği taktirde göndericiye iade edilme sürecinde olabileceğidir.Eposta (Müsait alan) (Ücretsiz) - İşlem tamamlanır tamamlanmaz hediye çeki bağlantısını içeren otomaik bir e-posta gönderilecektir. Bu satın alıcıya yada ulaştırılacak kişiye gönderilebilir

N.B. Bu, sistem tarafından oluşturulan bir e-postadır ve bu nedenle e-posta alıcısının önemsiz veya istenmeyen e-posta klasörüne gidebilir. Lütfen e-posta adresini girerken de doğru olduğuna dikkat edin. E-posta teslimi başarısız olursa, SK Chase e-postanın SK Chase'e teslim edilmedi' olduğunu bildirmek için sizinle iletişime geçecek ve başkta bir e-posta adresi almaya çalışacaktır. Eğer hediye çeki linkini açmakta sorun yaşıyorsanız lütfen aşağıya göz atın.

Aşağıdaki ilaveler geçerli olacaktır:

##Satıcı_teslim_tutarları##

 

Hediye çekleri ne zaman teslim edilmiş olacak?

Siparişler, aşağıdaki zaman çizelgesine göre gönderilecektir.

Birleşik Krallıkta posta trafiğinin yoğun olduğu günlerde lütfen 7 gün bekleyin. İngilterede'ki resmi tatillerde veya hafta sonlarında gönderi veya teslimat yapılmamaktadır. Lütfen teslimatın Royal Mail ile yapıldığını unutmayın, bu nedenle posta sisteminden kaynaklanan gecikmelerden ne SK Chase nede Shangri-La Bosphorus, Istanbul sorumlu tutulamaz. Teslimat sürelerinde kendi kontrolleri dışındaki durumlardan kaynaklanabilecek gecikmelerden sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu tür durumlarda siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişini iptal etmeniz için, lütfen SK Chase ile enquiries@skchase.com 'den yada 0344 371 0071.ile ulaşın. Lütfen göz atın '' Hangi teslim türünü seçmeliyim?'' (yukarıda) Teslim etme seçenekleri için daha fazla bilgi mevcut.

SK Chase'nin hediye çeki siparişinizi gönderdiği bazı durumlarda, postada kaybolur. Siparişinizi verdikten 3-4 gün sonra (veya Uluslararası imzalı teslimat durumunda 25 gün) siparişinizi almadıysanız, lütfen SK Chase ile iletişime geçin. SK Chase'in orijinal siparişinizi iptal etmesi ve size yeni bir hediye çeki vermesi gerekebilir. Bu durumda, eğer nihayetinde alınırsa, artık geçerli olmayacağından orijinal kuponu imha etmelisiniz.

Herhangi bir hediye çeki için son teslim tarihi kaçırılırsa ve aşağıdakilerden herhangi biri geçerliyse, siparişinizi hemen iptal edebilirsiniz:

Siparişinizi hemen iptal etmek istemiyorsanız veya yukarıdakiler geçerli olmadığı için yapma hakkınız yoksa Shangri-La Bosphorus, Istanbul's temsilcisi) yeni bir son teslim tarihi verebilirsiniz teslimat, makul olmalı ve yeni son tarihe uymazsa siparişinzi iptal edebilrisinz.

Geç teslimat için siparişinizi iptal etmeyi seçerseniz ve birden fazla hediye çeki sipariş ettiyseniz, bir hediye çeki veya tüm hediye çekleri için, bunları bölmek değerini önemli ölçüde azaltmadığı sürece iptal edebilirsiniz. SK Chase siparişinizi iptal ettikten sonra Shangri-La Bosphorus, Istanbuliptal edilen hediye çeki ve teslimatı için SK Chase'ye ödediğiniz meblağları iade edecektir.


Hediye çeki linkimi nasıl açarım?

Bağlantı, üzerine sol tıkladığınızda açılmalıdır, ancak bağlantıyı kopyalayıp yapıştırmanız gerekebilir.

Metin satırına / satırların sol tıklayarak (tüm satırı vurgulayarak) hediye çeki bağlantı metnini kopyalayın, ardından sağ tıklayıp ''kopyalayı'' seçin

Internet tarayıcınızı açın ve hediye çeki bağlantısını sağ tıklayıp ' Yapıştır' I seçerek adres çubuğuza yapıştırın.

Şimdi, alıcı olduğunuzu doğrulamak için e-posta adresinizi girmeniz gerekecektir.

E-posta adresinizi tam olarak satın alma aşamasında girildiği gibi girmelisiniz. E-posta adresi, ürün satıldığında alındığında olduğu gibi aynı şekilde girilmezse, hediye çeki sayfasını açmanıza izin vermez.

Doğru e-posta adresi girildikten sonra, hediye kuponunuz şimdi ekranınızda görünmelidir.

Hediye çekini yazdır.

Makbuzuma bağlatı içeren bir e-posta aldım ancak bağlantıyı açamıyorum, makbuz bağlantımı nasıl açabilirim?

Bağlantı, üzerine sol tıkladığınızda açılmalıdır, ancak bağlantıyı kopyalayıp yapıştırmanız gerekmektedir.

Makbuz bağlantı metinini, metin satır (lar)ına sol tıklayarak (tüm satırı vurgulayarak) kopyalayın, ardından sağ tıklayıp ''Kopyalayı'' seçin.

İnternet tarayıcınızı açın ve fiş bağlantısını sağ tıklayıp "Yapıştır" ı seçerek adres çubuğunuza yapıştırın.

Şimdi hediye kuponunun alıcısı olduğunuzu doğrulamak için e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. E-posta adresinizi tam olarak satın alma aşamasında girildiği gibi girmelisiniz. E-posta adresi, ürün satın alındığında olduğu gibi aynı şekilde girilmezse makbu sayfasını açmanıza izin vermez.

Doğru e-posta adresi girildikten sonra, makbuzunuz artık ekranınızda görünmelidir

Makbuzu yazdır.


Hediye çeki satın alma işlemini nasıl iptal ederim?

Herhangi bir noktada 'Siparişi iptal et' düğmesini seçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz, ancak işlemi tamamladıysanız ve bir hata yaptığınızı ya da artık istemediğiniz bir hediye kuponu satın aldığınızı fark ederseniz SK Chase aşağıdaki hükümlere uygun olarak kartınıza para iadesi yapmaktan memnuniyet duyacaktır.

aşağıdaki hükümler tüm hediye çekleri için geçerli olacaktır.

(a) hediye çeki belirli bir tarih veya performans dönemi içindir; veya

(b) Hediye çeki için:

spesifikasyonunuza göre yapılmış veya açıkça kişiselleştirilmiş ürünler;

Bu tür yayınların temini için abonelik sözleşmeleri haricinde gazeteler, süreli yayınlar ve dergiler.

-hızlı bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar (yiyecekler yada taze çiçekler gibi)

- (i) sözleşmenin imzalanması sırasında fiyatları üzerinde mutabık kalınan alkollü içecekler; (ii) bunların teslimi ancak 30 gün sonra gerçekleşebilir ve değerleri, tüccar tarafından kontrol edilemeyen piyasadaki dalgalanmalara bağlıdır; veya

açtığınız veya kapattığınız güvenlik mührü bulunan yazılım, DVD veya CD'ler,

bu durumda hediye çeki iade edilmez ve Shangri-La Bosphorus, Istanbul tarafından aksi kararlaştırılmadıkça devredilemez..

Onay e-postasının tarihinden (sözleşmenin oluşturulduğu zamandır) başlayarak aşağıdakilerden birine kadar siparişinizi iptal etme hakkına sahipsiniz: 

(a) Hediye kuponunuzun alındığı günün ertesi gününden itibaren 14 gün (sözleşmeniz bir hediye çeki için ise "İptal Süresi"; veya

(b) Sözleşmeniz, ayrı günlerde teslim edilen birden fazla hediye çeki için ise, sipariş edilen hediye kuponlarının sonunun alındığı günden itibaren ("İptal Süresi") 14 gün.

Hediye çeki almadan önce veya sonra siparişinizi iptal etmek isterseniz, İptal Süresi içinde sözleşmeyi iptal etmeye karar verdiğinizi SK Chase'e bildirmelisiniz. Bunu yapmanın en kolay yolu aşağıdaki şikayetler ve sorular bölümüne uygun olarak SK Chase ile iletişime geçmektir veya buradan erişilebilen iptal formunu kullanabilirsiniz [ hyperlink iptal formuna ekleyin- http://techsupport.skchase.com/help/SK_Chase_Cancellation_form.pdf] doldurup eposta yoluyla bize geri gönderebilirsiniz.  E-posta ile iptal etmeye karar verirseniz, iptal formu olsun ya da olmasın, iptaliniz SK Chase e-postasını gönderdiğiniz tarihten itibaren geçerli olacaktır.

Sözleşmeyi iptal süresi içinde iptal ederseniz, SK Chase Shangri-La Bosphorus, Istanbul)daha sonra hediye kuponları için ödediğiniz fiyatı, SK Chase'in sizden iptal bildirimini aldığı günden sonraki 14 gün içinde size iade edecektir (hediye kuponunu alıp almadığınıza bakılmaksızın).

Bu geri ödeme, sizin tarafınızdan ödenen teslimat ücretini içerecektir ((i) İptal Süresi içinde siparişinizi iptal etmişseniz; veya (ii) hediye çeki hatalı veya yanlış tanımlanmışsa, bu durumda SK Chase (adına Shangri-La Bosphorus, Istanbul teslimat ücretlerini iade eder (posta teslim seçeneği seçilmişse). Sizin tarafınızdan ödenen teslimat ücretlerinin iadesi ile ilgili olarak, maksimum geri ödeme, sunduğumuz en ucuz teslimat yöntemiyle yapılan teslimat maliyetleri olacaktır (Birleşik Krallık Birinci Sınıf posta ücreti). İptal ettiğiniz hediye kuponunu zaten aldıysanız, onu imha etmelisiniz. SK Chase, SK Chase iptal bildiriminizi aldıktan sonra hediye kuponunun kullanıldığını tespit ederse, geri ödeme hakkınız olmayacaktır.1'den fazla hediye çeki nasıl sipariş edebilirim?

'Göz atmaya devam et' düğmesini kullanarak istediğiniz kadar hediye çeki 'Siparişe Ekle'. Ayrıca 'Sil' düğmesini kullanarak da siparişinizden ürün kaldırabilirsiniz.

Aynı türden 1'den fazla hediye çeki satın almak isterseniz, sepetinizdeyken 'Çoğalt' düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Siparişinizdeki kuponların her biri için farklı e-posta adresleri (ancak posta adresleri değil), alıcılar ve kişisel mesajlar seçebilirsiniz. Lütfen ekrandaki talimatları izleyin.

Benim hediye çekimin süresi dolmak üzere ve ben henüz kullanmadım. Hediye çekimin geçerliliğini uzatabilir miyim?

Hediye kuponunuzun geçerliliğini uzatmamız mümkün olabilir, ancak bunu garanti edemeyiz. Bir uzantı sunup sunamayacağını öğrenmek için lütfen doğrudan Shangri-La Bosphorus, Istanbul ile iletişime geçin.

See 'Contact Us' page for our contact details

Bir hediye çeki satın almaya çalışıyorum ancak işlemin sonunda başarısız bir işlem mesajı ('Ödeme kabul edilmedi') aldım. Şimdi ne yapmalıyım?

Bunun olmasının birkaç nedeni olabilir. Bir hesapta yeterli fon olmasına rağmen, olağandışı satın alma davranışı nedeniyle bankalar zaman zaman ödemeleri reddederler.

Bu, bankayla iletişime geçerek ve onlara çevrimiçi bir satın alma işlemi yapmaya çalıştığınızı bildirerek kolayca düzeltilebilir.

Lütfen SK Chase ile direk bu numaradan ileşime geçin 0344 371 0071 yada enquiries@skchase.com

Hediye kuponumu aldım ancak kişisel mesajda bir yazım hatası / var.. Düzeltilip yeniden düzenlenmesini sağlayabilir miyim?

Evet, çoğu durumda. Lütfen hediye çeki referans numaranızı belirterek doğrudan bizimle iletişime geçin; gerekli değişiklikleri yapıp hediye çeki yeniden düzenleyeceğiz. Orijinal hediye çeki artık geçerli olmayacağından imha edilmelidir.

Hediye kuponunuzun sunumunun herhangi bir yönünden memnun değilseniz, durumu mümkün olduğunca düzeltebilmemiz için lütfen SK Chase ile iletişime geçin. Ancak hediye çeki stoğunu otelin kendisinin seçtiğini ve tedarik ettiğini lütfen unutmayın, bu nedenle elde edilebilecek olanla sınırlıyız.

Elime bir hediye çeki geçti ancak kimin tarafından gönderildiğini bilmiyorum.. Bana bunun kimin satın aldığını söyler misin?

Evet. Zaman zaman hediye çeki satın alan kişi hediye çeklerinin doğrudan alıcıya gönderilmesini isteyebilir ancak hediyenin kimden olduğunu eklemeyi unutabilir.

SK Chase, tüm alıcı detaylarını sistemimizde saklamaktadır, böylece siparişinizi kolayca alabilir ve hediye çekini kimin satın aldığını size söyleyebilir.

Hediye çekimi kaybettim. Yine de bir rezervasyon yapabilir miyim / deneyimimi kullanabilir miyim?

Kuponunuzun hüküm ve koşulları altında aksi belirtilmedikçe, SK Chase isim araması yaparak hediye kuponunuzu sistemimizde alabilmelidir, bu nedenle lütfen SK Chase ile iletişime geçin. ('Bize Ulaşın' sayfasını görüntüleyin)

Parasal bir hediye çeki aldım (veya satın aldım) ancak hepsini tek bir işlemde kullanmak istemiyorum. Daha küçük kupon hediye çekleri almak veya kalan bakiye ile başka bir hediye kuponu vermek mümkün müdür?

Tüm hediye çekleri, herhangi bir değişikliğin verilmeyeceğini belirtir, ancak SK Chase'in siparişi daha küçük kupürler halinde yeniden işlemesi mümkün olabilir, böylece daha küçük değerli kuponları bir seferde tek bir kupon yerine birkaç durumda kullanabilirsiniz.


Bana bir KDV makbuzu sağlayabilir misiniz?

Hayır, korkarım ki SK Chase, bir VAT makbuzu veya bir VAT faturası sağlayamaz.

KDV makbuzları yalnızca hediye kuponlarından birini satın aldığınz için Shangri-La Bosphorus, Istanbul, tarafından düzenlenebilir, bir SK Chase kuponu değil.

 

Siparişiniz

{{ item.name }}
{{ item.items.length }}
{{ formatPrice(item.quotedPrice.currency, getNonDiscountPrice(item)) }} {{ formatPrice(item.quotedPrice.currency, item.quotedPrice.amount) }}
{{invalidPromoCodeMessage}}
{{promoCode}}
Promosyon mevcut öğeler için geçerli değil
Toplam: {{formatPrice(currencyCode, totalPrice.amount)}}

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×